Konkurs wiedzy o Misiu Uszatku

Misia Uszatka dobrze znamy,
o jego przygodach do snu słuchamy.
Co o nim wiemy, było sprawdzane.
A nasze odpowiedzi były nagradzane.
A. Bober

W czwartek, 18 kwietnia, odbył się w naszym przedszkolu konkurs wiedzy o Misiu Uszatku.

Przedszkolaki ze wszystkich grup miały możliwość zobaczenia swoich reprezentantów w niecodziennych okolicznościach, albowiem dzieci odpowiadały na szereg pytań i brały udział w rożnych zadaniach, związanych z przygodami patrona naszego przedszkola.

Grupę Krasnali reprezentowały Lenka i Zuzia T., które poradziły sobie ze wszystkimi zadaniami śpiewająco. Koledzy i koleżanki dziewczynek, przez cały konkurs trzymali za nie mocno kciuki i nagradzali je gromkimi brawami bo każdej, prawidłowo udzielonej odpowiedzi i wykonanym zadaniu. A trzeba przyznać, że niektóre były naprawdę trudne!

Nasze przedstawicielki zdobyły nie tylko indywidualne nagrody, które wręczył im sam Miś Uszatek, zaszczycając to wyjątkowe wydarzenie swoją obecnością, ale także nasza grupa wzbogaciła się o kolejną nową grę, która rozwijać będzie umiejętności maluszków.

Serdecznie gratulujemy Lence i Zuzi fantastycznego występu i dziękujemy organizatorkom, za możliwość uczestniczenia w tak ciekawym przedsięwzięciu.