Konkurs "Na najpiekniejszą kartkę wielkanocną" - mamy I miejsce!

Z nieskrywaną dumą pragniemy poinformować, iż w miedzyprzedszkolnym konkursie "Na Najpiękniejszą Kartkę Wielkanocną", Dawid K. z grupy "Krasnale" zdobył I-sze miejsce!

Konkurs został zorganizowany przez Miejskie Przedszkole nr 17 w Rudzie Ślaskiej.

Celem konkursu było:
- rozwijanie wrażliwości plastycznej i artystycznej,
- pogłębienie wiedzy na temat symboli związanych z Wielkanocą.

Kryteriami, którymi kierowało się jury podczas oceny nadesłanych prac była: samodzielność, estetyka, staranność oraz pomysłowość wykonanej pracy.

Nasze przedszkole, w kategorii wiekowej 3-4 latki, reprezentowali Dawid K. oraz Zuzanna S.

Cieszymy się, że wyjątkowe umiejętności naszych przedszkolaków zostały zauważane i docenione przez organizatorów.

Raz jeszcze gratulujemy małemu zwycięzcy Dawidowi oraz Zuzi, która otrzymała nagrody pocieszenia od swoich pań za udział w konkursie.