Przygotowania do świąt i zajączek w naszym przedszkolu

"Niechaj dziś dla wszystkich dzieci wielkanocne słonko świeci.
Dla starszaka i dla brzdąca pozdrowienia od ZAJĄCA."

W naszym przedszkolu zakończyliśmy wyjątkowy tydzień przygotowawczy do Świąt Wielkanocnych pełen radości i kreatywności. Muchomorki  zaangażowały się w wiele świątecznych działań, które wprowadziły wszystkich w magiczną atmosferę nadchodzących świąt.

W ciągu tygodnia przygotowawczego do świąt Wielkanocnych Muchomorki przeżyły wiele magicznych chwil. Rozpoczęły od tworzenia uroczych kartek świątecznych. Dzieci z pełnym zaangażowaniem malowały i dekorowały kartki, aby podzielić się swoim przesłaniem z bliskimi.

Kolejnym kreatywnym wyzwaniem była praca plastyczna. Zadaniem Muchomorków było stworzenie koszyka wielkanocnego! Dzieci z zaangażowaniem podjęły się wyzwania i stworzyły piękne prace, które można podziwiać na naszej wystawie. Środa była dniem wyjątkowym, gdyż Zajączek odwiedził nasze przedszkole, organizując niezapomniane śniadanie wielkanocne oraz poszukiwania prezentów. Dzieci brały udział w różnorodnych aktywnościach, a także zgłębiały tajniki tradycji wielkanocnych. Na zakończenie niezwykłego tygodnia odwiedził nas Pan Prezydent - Michał Pierończyk, który przekazał serdeczne życzenia naszym Muchomorkom. To wyjątkowe spotkanie było nie tylko zaszczytem, ale również dodatkowym powodem do radości i dumy z naszego przedszkola.

Tydzień Przygotowawczy do Świąt Wielkanocnych był pełen wrażeń, nauki i wspaniałych wspomnień, które na zawsze pozostaną w naszej pamięci. Dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie w tworzenie tej wyjątkowej atmosfery świątecznej magii !