Wielkanocne warsztaty

ciepłe już poranki,
a my z wielką radością
robimy wielkanocne niespodzianki.

Przedświąteczny tydzień w przedszkolu nie mógł zacząć się lepiej! W poniedziałek gościliśmy Mamę Antka, która wraz z grupą "Muchomorki" przygotowywała magiczne wielkanocne exploding boxy. Co mogło być w środku? Odpowiedź była prosta - świąteczne pisanki pełne kolorów i radości!

Dzieci, pełne ekscytacji, miały okazję samodzielnie eksperymentować i tworzyć. Dzięki specjalnej maszynie mogły wykroić przeróżne dekoracje do swoich exploding boxów. Z każdym cięciem i ozdobą ich uśmiechy stawały się coraz szersze, a oczy błyszczały z zachwytu.

Była to nie tylko zabawa, ale także nauka cierpliwości, współpracy i kreatywności. Dzieci doskonale się bawiły, a efekty ich pracy były po prostu niezwykłe! Wielkanocne exploding boxy pełne pisankowych niespodzianek to prawdziwe dzieła sztuki, które grupa "Muchomorków" stworzyła z ogromnym zaangażowaniem i radością.

Dziękujemy Mamie Antka za niezapomniane zajęcia, które na długo pozostaną w naszej pamięci! A Was, Drodzy Rodzice, zapraszamy do obejrzenia efektów naszej twórczej wyobraźni.