Zbiórka charytatywna "Zajączek wielkanocny"

❤️ ZBIÓRKA ,,ZAJĄCZEK WIELKANOCNY” ❤️
Drodzy Darczyńcy Dobroci!
Zbliżają się Święta Wielkanocne, czas pełen ciepła i radości, ale dla niektórych małych bohaterów, którzy właśnie teraz przebywają w szpitalu, to nie zawsze jest łatwe świętowanie.

Dlatego przychodzimy do Was z sercem pełnym nadziei i prośbą o wsparcie naszej świątecznej akcji "Zajączek Wielkanocny" dla dzieci chorych.
Wszystkie te małe twarze, pomimo przeciwności losu, emanują niezłomnymi uśmiechami i siłą, której możemy się tylko nauczyć. Twoje wsparcie pozwoli nam stworzyć dla nich wyjątkowe święta, pełne radości. Wspólnie możemy sprawić, że ten trudny czas stanie się choć trochę łagodniejszy dla nich i ich rodzin.
JAK MOŻESZ POMÓC?
DARY RZECZOWE: kolorowanki, zabawki, gry planszowe, puzzle, mazaki, kredki, bloki, książki dla dzieci i młodzieży, kolorowe kocyki, artykuły szkolne czy inne produkty odpowiednie dla dzieci, możesz przekazać je do naszej zbiórki - każdy drobiazg jest ważny i sprawi radość.
SŁOWA WSPARCIA: Pozostaw nam swoje ciepłe słowo wsparcia, rysunki, które przekażemy dzieciom, aby poczuły się kochane i objęte troską.

Czy możemy na Was liczyć? Razem stworzymy dla nich wyjątkowe Święta Wielkanocne, pełne uśmiechów i radości. Dzielcie się dobrem, bo wspólnie możemy zdziałać naprawdę wielkie rzeczy! Dziękujemy, że jesteście z nami w dzieleniu się radością i miłością!
Z całego serca dziękujemy