Miejski konkurs rodzinny "Domek z piernika" - mamy II miejsce!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia Miejskie Przedszkole nr 40 im. Marii Kownackiej w Rudzie Śląskiej zorganizowało świąteczny konkurs rodzinny „Domek z piernika”.

Celem konkursu było kultywowanie tradycji świątecznej, rozwijanie umiejętności kulinarnych, plastycznych i technicznych, rozwijanie inwencji twórczej i pomysłowości oraz wzmacnianie więzi rodzinnych.

Wykonane domki były oceniane pod względem jakości, estetyki, precyzji wykonania, staranności łączenia elementów, pomysłowości i kompozycji.

Nasze przedszkole reprezentowała Hania z grupy „Muchomorki” i Miłosz z grupy „Misie”.

Miło nam poinformować, że praca Hani i jej cioci wyróżniała się pośród innych prac, a jury doceniła precyzyjne i pomysłowe wykonanie domku z piernika i przyznało Hani II miejsce!!!

Serdecznie gratulujemy wspaniałej pracy i talentu!