„W książkach jest więcej skarbów

niż we wszystkich łupach piratów na Wyspie Skarbów”.

– Walt Disney

Dnia 19 grudnia mieliśmy przyjemność gościć Panią Sylwię, mamę naszej Agatki, która w ramach programu "Cała Polska Czyta Dzieciom" odwiedziła grupę misiów. Pani Sylwia przeczytała dzieciom dwie piękne bajki, które pozwoliły nam odkryć dwa ważne tematy.

Pierwsza bajka skupiała się na tradycjach bożonarodzeniowych, ukazując magię i radość, jakie towarzyszą nam w tym wyjątkowym czasie. Dzieci były zachwycone opowieściami o dekorowaniu choinki, śpiewaniu kolęd i wspólnym spędzaniu czasu z najbliższymi.

Drugą bajką była historia o ekologii, która kładła nacisk na znaczenie ochrony naszej planety. Dzieci dowiedziały się, jak ważne jest dbanie o środowisko naturalne i jakie proste działania mogą podjąć, by chronić Ziemię dla przyszłych pokoleń. Było to nie tylko pouczające, ale także inspirujące dla naszych małych misiów. Na zakończenie wizyty, mama Agaty przygotowała dla dzieci niespodzianki. Każde dziecko otrzymało upominek, którym mogą się cieszyć i przypominać sobie chwile spędzone podczas spotkania z Panią Sylwią.

Jesteśmy ogromnie wdzięczni Pani Sylwii za poświęcony czas i za to, że podzieliła się z nami swoją pasją do czytania . To było niezwykłe doświadczenie dla naszych misiów,  które na pewno na długo pozostanie w ich pamięci.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne inspirujące spotkania i zapraszamy chętnych rodziców, opiekunów do wzięcia udziału w programie.