Jasełka - świateczne spotkanie u Misia Uszatka, 22.12.23 r.

W tym roku grupa Muchomorków przygotowała wyjątkowe Jasełka, które dostarczyły wszystkim obecnym niezapomnianych chwil radości i wzruszenia.

Dzieci od wielu tygodni intensywnie pracowały pod kierunkiem swoich nauczycielek, aby stworzyć wyjątkowe przedstawienie, które w pełni oddaje ducha Bożego Narodzenia. Podczas występu, dzieci pięknie odgrywały różne postacie związane z narodzeniem Jezusa. Wcieliły się w Maryję, Józefa, Aniołów oraz różne postaci z bajek, przekazując nam wszystkim niezwykłą historię narodzin Dzieciątka.

Po zakończonym występie, rozpoczęliśmy wspólne kolędowanie, po którym dzieci udały się do swoich sal, gdzie czekały na nie wigilijne stoły pełne pysznych potraw. Wraz z nauczycielami i kolegami, dzieci świętowały dzieląc się opłatkiem i składając sobie życzenia na ten wyjątkowy czas.

Niezapomniane chwile spędzone razem stanowiły okazję do tworzenia wspaniałych wspomnień i wzmacniania więzi między naszymi wychowankami.

Jasełka przygotowane przez grupę Muchomorków były prawdziwym wyrazem pasji i zaangażowania dzieci, które pragnęły podzielić się radością i magią Bożego Narodzenia z całym przedszkolem.

Gratulujemy im wspaniałej pracy i jesteśmy dumni z ich osiągnięć. Dzięki takim wyjątkowym momentom, nasze przedszkole staje się miejscem pełnym miłości, radości i wzajemnego wsparcia.

Na fotorelacje z okresu okołoświatecznego i grupowych wigilii zapraszamy pod poniższe linki:

Krasnale

Motylki