CZYTAJĄCY RODZICE, CZYLI: Z MISIEM USZATKIEM CZYTAMY, WIEDZĘ ZDOBYWAMY. ELFIKOWE SPOTKANIE W GRUPIE MOTYLKI LISTOPAD 2023 R.

Jesteśmy Elfiki, tak nas nazywają.
Wszystkie małe dzieci w świecie,
dobrze nas już znają.
Świętemu naszemu,
dzielnie pomagamy,
bo wiele radości z tego,
 co dzień zawsze mamy.

30 listopada, powitaliśmy w naszej grupie niezwykłego gościa, którego powitała Pani Dyrektor.

Dzięki tej wizycie, poczuliśmy, że zbliża się świąteczny czas ...

Za sprawą mamy Gucia - P. Aliny, która wcieliła się w przecudowną Elfkę Gwiazdeczkę,

dowiedzieliśmy się, że w fabryce Elfów, prawie wszystkie wymarzone przez dzieci zabawki są już gotowe.

Elfka Gwiazdeczka przybyła do naszej grupy, by przekazać niezwykły prezent - kalendarz adwentowy,

który skrywa upominek dla każdego Motylka. W podziękowaniu P. Monia przeczytała wiersz pt. : MIKOŁAJ,

który Gwiazdeczka przekaże Mikołajowi. Dzieci w podziękowaniu zaśpiewały i zatańczyły dla wyjątkowego gościa.

Cudowne spotkanie, pełne ciepła i radosnych wrażeń, za które DZIĘKUJEMY P. Alinie.