"Pluszowy miś, z wystawy miś

Na spacer chciał do dzieci iść

A że był zuch, ten dzielny miś

Zastukał do przedszkolnych drzwi..."

W piątek, 24 listopada obchodziliśmy w przedszkolu Światowy Dzień Pluszowego Misia. Pluszowy miś to najlepszy przyjaciel każdego malucha, ukochana maskotka na dobre i złe chwile. Można go przytulić, a nawet powiedzieć mu o czymś bardzo ważnym. W tym dniu każdy przedszkolak przyszedł do przedszkola ze swoim ukochanym pluszowym misiem.

Było to nieco inne świętowanie, niż w ubiegłych latach. Przedszkolaki zostały zaproszone do sali Motylków, gdzie dla wszystkich przedszkolaków, pluszowych misiów i innych zabawek przedszkolnych, został zorganizowany pokaz mody ekologicznej.  Dzieci oglądały prezentację pięknych strojów, które zostały przygotowane przez naszych wspaniałych przedszkolaków oraz ich rodziców. Nie zabrakło również misiowej zabawy z muzyką oraz odwiedzin naszego patrona- Misia Uszatka.