Witaj przedszkole!

Do przedszkola, do przedszkola,

jak cudownie tutaj co dzień mija czas.

Do przedszkola, do przedszkola,

o tym już od rana marzy każdy z nas.

Pierwszy tydzień w przedszkolu już za nami. Przedszkole rozpoczęliśmy od wspólnej uroczystości, na której pożegnaliśmy odchodzącą na emeryturę Panią Dyrektor Barbarę Jersz, a powitaliśmy nową Panią Dyrektor  Ewę Czerwinski.

Misie pierwszy tydzień przedszkola spędziły na wspólnej zabawie, która sprzyjała integracji grupy po wakacjach. Dzieci zapoznały się z nową salą oraz znajdującymi się w niej kącikami tematycznymi, a także utrwalały nowe znaczki w szatni. W trakcie zajęć rozmawialiśmy o zasadach obowiązujących w przedszkolu- regułach korzystania z zabawek oraz urządzeń na placu zabaw. W efekcie wspólnie stworzyliśmy Kodeks Przedszkolaka, który Misie podpisały na własnoręcznie wyciętych liściach.

Dzięki temu, że pogoda w minionym tygodniu dopisywała, mogliśmy spacerować  oraz spędzać czas na przedszkolnym placu zabaw.

W minionym tygodniu swoje urodziny świętował Miłosz. Solenizantowi życzymy wszystkiego najlepszego.