Wyjście do filharmonii- informacje

Drodzy rodzice,

Pragniemy poinformować, iż w tym roku szkolnym kontynuujemy współpracę z Zespołem Szkół Muzycznych I i II stopnia w Rudzie Śląskiej. Z tej okazji już w najbliższy wtorek, tj. 12 września, wybieramy się na pierwsze spotkanie z cyklu Filharmonia Przedszkolaka.

Koszt pierwszego wyjścia pokryty zostanie ze składek na komitet. O terminach i opłatach za kolejne spotkania poinformują Państwa wychowawczynie na zebraniach.

W dniu wyjścia śniadanie rozpoczyna się o g. 8:00, dlatego prosimy aby do tej właśnie godziny dzieci z grup: Motylki, Misie, Muchomorki oraz Pszczółki przybyły do przedszkola.

Prosimy o strój galowy w dniu wyjścia oraz o zwrócenie uwagi na warunki atmosferyczne, jakie będą panowały w tym dniu i dopasowanie okryć wierzchnich do pogody.