Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego, 4.09.23 r.

Nowy rok szkolny powitał nas piękną, słoneczna pogodą. Po letnim odpoczynku, żegnając słoneczne plaże, górskie szczyty i zagraniczne podróże, z radością rozpoczęliśmy nowy rok szkolny.

Pożegnaliśmy wakacje, po których z tęsknotą wróciliśmy do przedszkola.

Na oficjalnej inauguracji spotkały się grupy: „Motylków”, „Misiów”, „Muchomorków” i „Pszczółek”, aby tańcem i piosenką wkroczyć w nowy, pełen atrakcji, ciekawych zajęć i dobrej zabawy rok przedszkolny. Wypoczęci, pełni nowych sił i energii z radością podejmiemy nowe wyzwania!

Dodatkowo, w czasie uroczystości oficjalnie z przedszkolakami pożegnała się Pani Dyrektor Barbara Jersz, która opowiedziała dzieciom o swoich planach na najbliższy czas odpoczynku oraz poinformowała o czekających na wszystkich, słodkich, pożegnalnych upominkach. Dzieci miały także przyjemność powitać nową Panią Dyrektor Ewę Czerwinski, która od 1 września przejęła wszystkie obowiązki związane z zarządzaniem naszą placówką i która serdecznie przywitała swoich podopiecznych oraz cała kadrę przedszkola.

WSZYSTKIM DZIECIOM W TYM ROKU SZKOLNYM ŻYCZYMY WIELE RADOŚCI I WYTRWAŁOŚCI W DĄŻENIU DO CELU ORAZ NAJPIĘKNIEJSZYCH CHWIL W NASZYM PRZEDSZKOLU.

Jednocześnie, życzymy tego wszystkim pracownikom Przedszkola !