Gościnne występy na szkolnych festynach, 16 i 20.06.23 r.

Nasze przedszkole po raz kolejny zostało zaproszone na gościnne występy, tym razem aż do dwóch szkół.
Rola reprezentantów naszej przedszkolnej społeczności przypadła grupie "Misiów".

Zarówno występ na festynie Szkoły Podstawowej nr 1 ( który odbył się 16 czerwca) jak i Szkoły Podstawowej nr 22 (który odbył się 20 czerwca) w Rudzie Śląskiej, polegał na zaprezentowaniu trzech tańców. Pierwszy nawiązywał do niedawnego Dnia Matki, kolejny do zbliżającego się Dnia Ojca, zaś trzeci poświęcony był zakończeniu roku szkolnego.

Jak można było zaobserwować na żywo, nasze przedszkolaki poradziły sobie fenomenalnie z przydzielonym im zadaniem, po czym w ramach zasłużonej nagrody, mogły korzystać ze wszystkich dobrodziejstw, jakie oferowały wspomniane wydarzenia.

Dziękujemy serdecznie Dyrektorom Szkół za zaproszenie i świetną zabawę!