Dzień Dziecka, 01.06.23 r.

Jest taki dzień w roku, kiedy dzieci czują się szczególnie ważne, a wszyscy dorośli chcą im sprawić radość. To Dzień Dziecka!

W naszym przedszkolu był to dzień wyjątkowy, pełen życzeń, uśmiechów, radości i niespodzianek.

W piątkowe przedpołudnie, dokładnie 1-go czerwca, spotkaliśmy się w przedszkolnym ogrodzie, aby wziąć udział w rozmaitych atrakcjach przygotowanych specjalnie z okazji obchodów tego wyjątkowego, międzynarodowego dnia.

Naszych przedszkolaków przywitała uroczyście Pani Dyrektor oraz Myszki Minnie i Mickey, które wyściskały i przybiły piątki wszystkim milusińskim. Następnie na dzieci czekał ekscytujący występ Pana Pedro, któremu towarzyszyły okrzyki zachwytu i nieukrywanej radości. Magik chodził na szczudłach, żonglował a nawet pluł ogniem. Niejeden przedszkolak podczas jego popisów wstrzymał na chwilę oddech, aby zaraz nagrodzić naszego gościa salwami braw.

W dalszej kolejności wszystkie grupy udały się na wcześniej przygotowane stanowiska, gdzie brały udział w zabawach integracyjnych z chustą animacyjną, konkurencjach sportowych, takich jak slalom z łyżką, skoki w workach, rzut do celu i tor przeszkód.

Nie zabrakło również radosnych pląsów przy muzyce.

Na wszystkich spragnionych czekała orzeźwiająca lemoniada, rurki z bitą śmietaną i owoce w czekoladzie.

Na zakończenie każda z grup otrzymała wyjątkowy prezent - robota do zabawy i nauki programowania.

Mamy nadzieję, że nasze przedszkolaki na długo zapamiętają ten wyjątkowy dzień!

PS. Szczegółowe fotorelacje znaleźć można w zakładkach poszczególnych grup :)