Dzień Matki - uroczystości

Dziś Dzień Matki - mówią dzieci
jaśniej słońce dzisiaj świeci.
Mocniej dzisiaj pachną kwiatki
żeby uczcić święto matki.

Dzień Matki to jeden z najbardziej wyjątkowych dni w roku. Szczególny czas, w którym dzieci mają okazję pokazać jak bardzo kochają swoją mamę i jaką niezwykłą rolę pełni w ich życiu.

Przedszkolaki ze wszystkich grup, przez wiele dni i z wielkim zaangażowaniem przygotowywały się do uroczystości, które odbywały się między 24 a 26 maja.

Dla swoich mam dzieci przygotowały wspaniałe przedstawienia i występy, w których prezentowały swoje umiejętności recytatorskie, wokalne oraz taneczne.  Nie zabrakło oklasków, zachwytu, wzruszeń i radości. Dzieci obdarowały swoje mamy pięknymi upominkami oraz masą gorących uścisków. To był dzień pełen niezapomnianych emocji!

Fotorelacje z uroczystości w poszczególnych grupach można zobaczyć pod poniższymi linkami:

Krasnale

Motylki