Święto Babci i Dziadka

Kto mnie może kochać więcej?
Zmarznę – grzejesz moje ręce.
Zszywasz spodnie, budzisz rano.
Miód smarujesz mi na chlebie.
Ty mnie kochasz – a ja bardzo kocham Ciebie.

Miniony tydzień minął w naszej grupie bardzo pracowicie. Z wielką radością i zaangażowaniem przygotowywaliśmy niespodziankę dla babć i dziadków. Był to czas pełen rozmów o naszych  najbliższych, opisywaliśmy wygląd dziadków i dzieliliśmy się przeżyciami dotyczącymi czasu spędzanego w towarzystwie opiekuńczych babć i pomysłowych dziadków. Była to również doskonała okazja do rozwijania empatii poprzez dyskusje o tym, jak można wspierać i pomagać starszym i potrzebującym.

Kulminacją tych wydarzeń była długo wyczekiwana wizyta babć i dziadków w naszym przedszkolu. Wszyscy byli niezwykle radośni i podekscytowani. Rozemocjonowane przedszkolaki dały z siebie wszystko i zaprezentowały dynamiczny i radosny program o zimowych zabawach na śniegu i lodzie. Pochwaliły się swoimi umiejętnościami wokalnymi i tanecznymi, a wspaniała publiczność nagrodziła ich gromkimi brawami. Nie zabrakło wzruszeń i szczerych uścisków. Takie wydarzenia są szczególnie cenne w budowaniu relacji i poczucia własnej wartości.

Ten dzień z pewnością na długo pozostanie w naszej pamięci.