Warsztaty balonowe, 26.07.2022 r.

W miniony wtorek zorganizowany został kolejny, wyjątkowy dzień w naszym przedszkolu. Tym razem przedszkolaki uczęszczające na wakacyjny dyżur, miały możliwość uczestniczyć w zabawach w których królowały balony.

Wszystko zaczęło się od zabawy z tradycyjnymi balonikami do piosenki "Balonik w górę, balonik w dół". Następnie, odbyły się konkurencje z balonami w roli głównej, po czym przystąpiliśmy do tematu głównego dnia, a mianowicie do zabawy balonami do modelowania. Dzieci miały możliwość samodzielnie stworzyć motylka, który następnie stał się bohaterem zabawy muzycznej. Kolejna część warsztatów odbyła się już w zaciszach grupowych sal, gdzie przedszkolaki tworzyły wodne gniotki. W tym dniu nie obyło się bez wybuchowych niespodzianek i szczerych uśmiechów radości.