Wakacje z Uszatkiem

Lipiec, to miesiąc, w którym Miejskie Przedszkole nr 4 im. Misia Uszatka odwiedzają przedszkolacy nie tylko z naszego przedszkola, ale również z przedszkoli z całej Rudy Śląskiej.

W tym czasie są organizowane dla dzieci zajęcia pozwalające aktywnie i twórczo spędzić czas w gronie rówieśników, przede wszystkim na świeżym powietrzu.

W piątek, 7 lipca, do naszego przedszkola przyjechał Miś Uszatek, ponieważ chciał poznać nowe dzieci. Podczas spotkania pani Dyrektor przeczytała przedszkolakom jedną z przygód Misia Uszatka oraz opowiedziała jak to się stało, że jego imię znajduje się w nazwie naszego przedszkola. Dzieci miały okazję odpowiadać na pytania dotyczące przygód Misia oraz razem z naszym gościem zatańczyć do skocznych melodii. Każda grupa przedstawiła się Uszatkowi i zaśpiewała dla niego piosenkę. Pod koniec spotkania każde dziecko mogło pożegnać się z Misiem i otrzymało od niego słodki upominek. Ten dzień był dla wszystkich radosny i wyjątkowy!