Zakończenie roku w zerówkach, 24.06.2021 r.

Przedszkola czas już minął i jest nam jakoś smutno...

Przedszkolaki spotkały się na ostatniej w tym roku szkolnym uroczystości – uroczystości pożegnania przedszkola. Pożegnaliśmy 40 przedszkolaków, którzy po wakacjach rozpoczną edukację w szkole. Zakończyli pierwszy etap edukacji – edukacji przedszkolnej i wkroczyli w życie szkolne.

Przyjaźnie, które narodziły się w przedszkolu to cenny skarb, który ze sobą zabiorą. To, czego nauczyli się w przedszkolu, to pierwszy bagaż doświadczeń: pierwsze zabawy z rówieśnikami, pierwsza książka, pierwsza ocena ich pracy. To niezatarte wspomnienia ich dzieciństwa, ważne…. a może nawet najważniejsze.

To dla nich rano, młodsi koledzy wręczyli własnoręcznie wykonane zakładki. Starszaki żegnając się z przedszkolem, dziękowały wszystkim, których w przedszkolu przez ten wspólnie spędzony czas spotkały.

W salach przedszkolnych odbyło się wręczenie 6 - latkom pamiątkowych dyplomów ukończenia  przedszkola. Mogliśmy jeszcze raz powspominać wszystkie piękne momenty oraz trudne chwile na naszej wspólnej drodze. Nie jednemu zakręciła się łza w oku ze wzruszenia.

Z piosenką na ustach dzieci pożegnały się z przedszkolem oraz z Misiem Uszatkiem. Wprowadzeni w wakacyjny nastrój życzyliśmy sobie wypoczynku, odwiedzenia ciekawych miejsc i przeżycia fascynujących przygód.

Nagranie ze wspomnianego pożegnania zerówek można zobaczyć klikając w poniższe zdjęcie:

Życzymy powodzenia na nowej drodze obowiązków szkolnych!