Konkurs wiedzy o Misiu Uszatku, 10.06.2021 r

W dniu 10 czerwca  w naszym przedszkolu odbył się Konkurs Wiedzy o Misiu Uszatku, w którym udział wzięli przedstawiciele wszystkich grup przedszkolnych.

Dzieci wykazały się ogromną wiedzą na temat opowiadań o Misiu Uszatku, gdyż  doskonale poradziły  sobie z pytaniami i zadaniami. Konkurencje polegały na ułożeniu puzzli, odgadnięciu ukrytej postaci, przypasowaniu rekwizytu do odpowiedniego opowiadania oraz przeliczaniu. Zmaganiom podczas konkursu przyglądał się gość specjalny, patron naszego przedszkola- Miś Uszatek. Wiedza o bohaterze przygód książki Czesława Janczarskiego zaowocowała zdobyciem przez drużyny gromkich braw, pamiątkowych dyplomów, upominków i pięknych pluszowych misiów, które zostały zasponsorowane przez rodziców Filipa z grupy Krasnale.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom!