• Odwiedziło nas: 1681969

Dzień Dziecka 01.06.2021 r.

Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają młodsze i starsze przedszkolaki. Mając na uwadze, że szczególnie w tym dniu dzieci powinny być uśmiechnięte, radosne i szczęśliwe, wszystkim zależy, aby był on pełen atrakcji, wyjątkowy i długo wspominany.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby na twarzach wszystkich dzieci gościł niepohamowany uśmiech i okrzyki radości. W końcu doczekaliśmy się wspaniałej pogody, która  umożliwiła beztroskie harce w przedszkolnym ogrodzie. Z okazji Dnia Dziecka zamienił się on w ogromną salę zabaw. Były szalone tańce przy muzyce, zaczarowany deszcz mydlanych baniek, malowanie kredą na asfalcie, zabawy sprawnościowo- sportowe i uwielbiane przez wszystkich zabawy z chustą animacyjną. Zewsząd dało się słyszeć okrzyki i piski radości. Całość zwieńczył piknik na świeżym powietrzu i wręczenie pamiątkowych medali. W przedszkolnych salach do późnych godzin popołudniowych słychać było muzykę i odgłosy radosnej zabawy. To był dzień pełen pozytywnej energii, uśmiechu i szczerej radości!