Uwaga! zmiana terminu zapisu na dyżury wakacyjne.

Termin składania deklaracji na dyżur wakacyjny do rudzkich przedszkoli uległ zmianie z 8 - 15 czerwca na 8 - 10 czerwca.

Dyrektorzy  przedszkoli dyżurujących w miesiącu lipcu i sierpniu 2020 r. na podstawie Zarządzenia Nr SP.0050.2.351.2019 Prezydenta Miasta Ruda Śląska z dnia 29 listopada 2019 r. zbierają deklaracje wszystkich chętnych rodziców zapisujących dzieci na dyżur wakacyjny w terminie                                                                                                                                 od 8 do 10 czerwca 2020 r. do godziny 15:00

Rodzice, składający deklarację, do 19 czerwca 2020 r. otrzymają informację o przyjęciu do przedszkola lub wskazaniu innego przedszkola w dzielnicy, w przypadku, gdy liczba wniosków o przyjęcie będzie większa od liczby miejsc w przedszkolu.

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną i krótkim terminem składania deklaracji zapisu na dyżur wakacyjny w sierpniu, który pełni nasze przedszkole, deklarację można pobrać na stronie internetowej, wydrukować, wypełnić, zeskanować lub zrobić zdjęcie i wysłać w terminie od 8 do 10 czerwca 2020 r.  pocztą elektroniczną na adres mp4rs@onet.pl lub złożyć w skrzynce podawczej znajdującej się w przedszkolu, lub pobrać w formie papierowej w przedszkolu i złożyć e-mailem lub do skrzynki podawczej. Wymagany podpis obojga rodziców/prawnych opiekunów. Poniżej deklaracja do pobrania.