Popołudnie z mamą i tatą

We wtorek 27 listopada dzieci z grupy Pszczółek wraz z rodzicami zebrały się w swojej sali, aby uczestniczyć w zajęciach w ramach programu profilaktycznego zapobiegającego uzależnieniom od Internetu.

Wspólnie oglądaliśmy bajkę „Mój przyjaciel Necio”, w trakcie której dzieci zapoznały się z pojęciami takimi jak: komputer, internet. Podczas zabawy ruchowej, z pomocą rodziców tworzyliśmy „sieć komputerową”. Dzieci wypowiadały się na temat korzyści płynących z internetu, jak również zwróciłyśmy im uwagę na zagrożenia związane z korzystaniem z sieci. Wiele radości sprawił dzieciom taniec z rodzicami do piosenki o Robociku CE – E. Na zakończenie każda Pszczółka wraz ze swoim rodzicem wykonała własnego robota, którego później można było podziwiać na przedszkolnej gazetce. Wszystkim rodzicom bardzo dziękujemy za udział.