Wyjście do Miejskiego Domu Kultury, 17.10.2018 r.

17 października dzieci z naszego przedszkola obejrzały spektakl teatralny pt.: "Brzechwolandia" w wykonaniu aktorów Narodowego Teatru Edukacji z Wrocławia.

17 października dzieci z naszego przedszkola obejrzały spektakl teatralny pt. „Brzechwolandia” w wykonaniu aktorów Narodowego Teatru Edukacji z Wrocławia. Spektakl był okazją do poznania wierszy Jana Brzechwy, takich jak: „Leń’, „Skarżypyta”, „Kłamczucha”, „Samochwała”, „Atrament”, „Globus”, „Znaki przestankowe”. Dzięki  wizycie w niezwykłej krainie zwanej "Brzechwolandią", dzieci mogły przenieść się w barwny świat pełen radości, marzeń i muzyki. Po spektaklu Dzieci śpiewały wraz z aktorami:

"Brzechwolandia to kraina szczęśliwości, w Brzechwolandii tylko uśmiech zawsze gości. Brzechwolandia uczy, bawi nas, w Brzechwolandii można miło spędzić czas."

Udział w spektaklu był wielkim przeżyciem, szczególnie dla najmłodszych dzieci i zapewne na długo pozostanie w naszej pamięci.

"Brzechwolandia to kraina szczęśliwości, w Brzechwolandii tylko uśmiech zawsze gości. Brzechwolandia uczy, bawi nas, w Brzechwolandii można miło spędzić czas".

Udział w spektaktu był wielkim przeżyciem, zwłaszcza dla naszych najmłodszych podopiecznych i zapewne na długo pozostanie w naszej pamięci.