Dzień Edukacji Narodowej, 15.10.2018 r.

W poniedziałek 15 października, w naszym Przedszkolu miała miejsce uroczystość zorganizowana z okazji corocznych obchodów Dnia Edukacji Narodowej.

Podczas akademii, przedszkolacy zaprezentowali piosenki o swoich ukochanych paniach, wiersze z życzeniami dla wszystkich pracowników naszej placówki oraz tańce, dając popis swoim artystycznym umiejętnościom. W tym wyjątkowym dniu, także Pani Dyrektor nie zapomniała o swoich pracownikach i wręczyła  Nagrody Dyrektora. Korzystając z okazji, pragniemy pogratulować Kapitanowi Naszego Statku nagrody dla specjalnie zasłużonych dyrektorów, otrzymanej od Prezydenta Miasta Rudy Śląskiej oraz jeszcze raz złożyć wszystkim pracownikom placówek oświatowych najserdeczniejsze życzenia, aby uśmiech nigdy nie znikał z ich twarzy, a misja jaką niesie ze sobą praca z dziećmi, zawsze dawała powód do radości.