Akcja, "Podaruj uśmiech drugiemu dziecku".

W tym roku, już po raz trzeci przeprowadziliśmy akcję „Podaruj uśmiech drugiemu dziecku”. W piątek, 22 grudnia, każde dziecko przyniosło prezent dla dzieci uczęszczających do świetlicy środowiskowej przy parafii pw. św. Pawła w naszej dzielnicy. Jak co roku rodzice i dzieci spisali się na medal. Zebraliśmy mnóstwo artykułów szkolnych i papierniczych: farby, kredki, bloki, kolorowe kartki, kleje, mazaki, plastelina, piórniki, długopisy i wiele innych.

4 stycznia, dzieci z grupy Pszczółek, wraz z panią Moniką, udały się do świetlicy, aby wręczyć dzieciom zebrane prezenty. Podczas spotkania zaśpiewano kolędy oraz złożono życzenia noworoczne wszystkim dzieciom i pracownikom świetlicy. Jak zwykle było wiele wzruszenia i radości.

Wszystkim dzieciom i rodzicom bardzo dziękujemy za włączenie się do akcji!!!