Pasowanie Przedszkolaków

26 października, nowoprzyjęte dzieci uczęszczające do naszego przedszkola, wzięły udział w niezwykle ważnej uroczystości - Pasowaniu na Przedszkolaka.

Wydarzenie to odbyło się w obecności zaproszonych rodziców i rodzeństwa. Zgromadzeni na uroczystości goście mogli podziwiać program artystyczny, w którym zaprezentowały się wszystkie dzieci. Zwieńczeniem uroczystości był moment odśpiewania Hymnu Przedszkola, uroczystej przysięgi oraz samego pasowania przez Panią dyrektor za pomocą „czarodziejskiego ołówka”. Na pamiątkę pasowania, dzieci otrzymały dyplomy, książeczki, „rogi obfitości”, oraz długo wyczekiwane plakietki z logo przedszkola. Od tej chwili dzieci stały się pełnoprawnymi członkami naszej przedszkolnej społeczności, oraz przyjaciółmi „Misia Uszatka”.