Konkurs wiedzy o Misiu Uszatku

6 marca w naszym przedszkolu odbył się "Wewnątrzprzedszkolny konkurs wiedzy o Misiu Uszatku". Tego dnia również swoje urodziny obchodził przyjaciel wszystkich dzieci - Miś Uszatek. Od września wszystkie grupy słuchały opowiadań o przygodach Uszatka, czytały im je panie oraz mamy, babcie, dziadkowie i tatusiowie. Wszystkie dzieci poznały mnóstwo przygód małego Misia. W konkursie wzięli udział reprezentanci grupy Motylki, Misie, Muchomorki, Pszczółki oraz Biedronki. Dzieci poradziły sobie wspaniale! Każda z grup otrzymała nagrody, ponieważ wszyscy wykazali się ogromną wiedzą na temat przygód Misia Uszatka. Jury konkursu, czyli nasi goście specjalni, Pani Monika Czoik i Pani Grażyna Poważa oraz Pani Dyrektor Barbara Jersz po podliczeniu punktacji wybrały drużynę, która w kwietniu będzie reprezentowała nasze przedszkole w "Międzyprzedszkolnym konkursie wiedzy o Misiu Uszatku"- będzie to grupa Biedronek.