Pluszowa rodzina Misia Uszatka

Pluszowi krewni Misia Uszatka zagościli w szatni naszego przedszkola. To rodzina bardzo liczna, gdyż składa się z 38 członków. Konkurs trwa. Każda rodzina naszego przedszkolaka, może zagłosować i wybrać najciekawszą pluszową zabawkę.  Będzie to zadanie bardzo trudne, gdyż zabawki są  pomysłowe, pełne uroku, a co najważniejsze wykonane przez najbliższe osoby, przy dzielnej pomocy dzieci. Wiemy, że stały się one już ukochanymi zabawkami niejednego przedszkolaka. Gratulujemy pomysłowości i dziekujemy za tak liczny udział w naszym konkursie.

Konkurs rozstrzygnięty!

Rozstrzygnięcie konkursu "Pluszowa rodzina Misia Uszatka".

Do naszego przedszkola przywędrowało mnóstwo pluszowych krewniaków oraz przyjaciół Misia Uszatka. Wszystkie grzecznie siedziały na półeczkach w szatni i dzielnie czekały na Państwa głosy. Każdy pluszak wspaniale się prezentował. Pomysłowość i wyobraźnia Państwa sprawiła, iż każda z  zabawek jest wyjątkowa.

Po podliczeniu głosów, znajdójących się w szczelnie zaklejonej skrzynce okazało się, że każdy pluszak otrzymał kilka głosów. Najwięcej jednak oddano ich na zabawki wykonane przez Martynkę Mosielską, Kajtka Ulbrich i Franka Tatarek.

Wszyscy uczestnicy konkursu rodzinnego  "Pluszowa rodzina Misia Uszatka" otrzymają nagrody oraz dyplomy podczas Festynu Rodzinnego, który odbędzie się 11 czerwca 2014 r.