Sport to zdrowie - wyjście na warsztaty zapaśnicze.

„Gimnastyka to podstawa,
sport dla zdrowia ważna sprawa,
ręce w górę w przód i w bok,
 skłon do przodu, przysiad, skok”

W czwartek nasza grupa Muchomorków miała okazję wziąć udział w niezwykłych zajęciach pokazowych z zapasów w Rudzkim Centrum Lekkoatletyki. Dzieci miały możliwość nie tylko zobaczyć, ale także spróbować swoich sił pod okiem doświadczonych zapaśników.

Zajęcia były bardzo różnorodne i angażujące. Dzieci mogły brać udział w zabawach z gumowymi piłkami, rywalizować ze sobą o zdobycie lisiego ogonka oraz uczestniczyć w wielu innych ciekawych aktywnościach. Było to nie tylko świetne doświadczenie sportowe, ale także doskonała okazja do rozwijania umiejętności motorycznych i przestrzennych.

Całe wydarzenie było niezwykle inspirujące i motywujące dla naszej grupy Muchomorków. Dzieci miały okazję doświadczyć czegoś nowego, rozwijać swoje umiejętności oraz po prostu świetnie się bawić podczas aktywności sportowych.

Zapaśnicy z Rudzkiego Centrum Lekkoatletyki zadbali o to, aby zajęcia były interesujące i angażujące dla każdego uczestnika. Dzieci były zachwycone możliwością spróbowania swoich sił w zapasach i innych zabawach sportowych.

Dziękujemy zapaśnikom z Rudzkiego Centrum Lekkoatletyki za przygotowanie tak interesujących zajęć dla naszych dzieci. Mamy nadzieję, że to dopiero początek naszej współpracy i już nie możemy doczekać się kolejnych spotkań z nimi, a naszym Muchomorkom gratulujemy odwagi i zaangażowania podczas  zajęć!