• Odwiedziło nas: 1681986

10 urodziny Misia Uszatka, 06.03.24 r.

Jakiż to był piękny Jubileusz!
10 lat temu nasze przedszkole wybrało na swojego patrona niezwykłego Misia.

Misia, którego pamiętają babcie, dziadkowie, rodzice a dzięki kultywowaniu pamięci o tym bajkowym bohaterze, także i dzieci, które równie mocno kochały go i jego klapnięte uszko.Z tej okazji 6 marca br., w Teatrze Impresaryjnym im. Henryka Bisty w Rudzie Śląskiej, odbyło się przedstawienie pt.: "Urodziny Misia Uszatka", w trakcie którego nasze przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności.

"Krasnale" przywoływały wiosnę za pomocą tańca motyli. "Muchomorki" i "Misie" pokazały jak dbają o przyrodę, o śląskie tradycje i jakimi są patriotami. Zaś "Motylki" porwały do tańca całą publiczność! "Pszczółki" zademonstrowały w jaki sposób dbają o formę fizyczną i czym są Bum Bum Rurki.  Nie zabrakło także akcentu w języku angielskim, gdzie to przedstawiciele poszczególnych grup wiekowych udowodnili, że można się świetnie bawić niezależnie od pogody.

Jednym słowem, było brawurowo! - pod względem muzycznym, tanecznym, instrumentalnym, wokalnym i ruchu scenicznego. Nie można także nie wspomnieć o wspaniałych "Muchomorkach", które wraz z Panią Monią pełniły rolę jedynych w swoim rodzaju, konferansjerów.

Pokaz tych wszystkich niezwykłych umiejętności, zaprezentowany został przed niesamowitą publicznością, na której zasiedlili rodzice, dziadkowie, opiekunowie, rodzeństwo oraz wspaniali goście specjalni, a wśród nich włodarz naszego miasta Pan Prezydent Michał Pierończyk.

Światła sceny, muzyka i mistrzowie dnia - Przedszkolaki, sprawiły, że było to popołudnie pełne kolorów, magii i cudownych wrażeń, które na długo pozostaną w pamięci.

A to wszystko dla bohatera naszego jubileuszu - MISIA USZATKA, który aktywnie uczestniczył w scenicznych pokazach i któremu dedykowane były występy i tort, bez którego nie mogłaby się odbyć żadna urodzinowa uroczystość.

Raz jeszcze serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy świętowali z nami to wyjątkowe wydarzenie. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za wszystkie życzenia i upominki :)

A korzystając z okazji, pragniemy także podziękować naszej wspaniałej fotoreporterce Magdalenie Rudej, właścicielce studia fotograficznego Foto Venus, która uwieczniła te wszystkie cudowne chwile w kadrze!